Kapat

788 Panelefsiniakos – Koroivos Amaliadas Maç Tahmini

Panelefsiniakos son 5 maçını ve son 12 maçının 11’ini kaybederek ligte kalma şansını zora soktu. Son 7 iç saha maçının 5’inde rakipleri 73 sayının altında tuttular. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Vasilopoulos ve Athanasoulas kötü bir sezon geçiriyor.

Koroivos son 5 maçta 4 mağlubiyet aldı. Son 7 maçın 6’sında 70 sayıyı aşamadılar. 11 deplasman maçını da kaybettiler. Son 5 deplasman maçında 68 sayıyı bulamadılar. Larry Turner’ın yerine Kirk Dannavan ile anlaştılar. Sezon içinde kadroda çok değişim yaşandı. Angelopoulos ve Vasiljevic kötü bir sezon geçiriyor.

Panelefsiniakos’un bu sezon aldığı 5 galibiyetin 1’i Koroivos deplasmanında gelmişti. İki takım arasında 2 galibiyet fark var ve Panelefsiniakos’un son 2 maçı ligin devlerine karşı olduğundan bu maçı kaybetmtesi halinde küme düşecek. Ama kazanırlarsa haftaya küme düşmüş Panionios deplasmanında kazanmaları ile Koroivos’un kalan 3 maçını da kaybetmesi halinde ligte kalabilecekler. Sert ve düşük tempolu geçmesini beklediğim maçta kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve kazanadabileceklerini düşünüyorum. MS 1 ve ALT TS:143,5