Kapat

789 Emilia – Trento Basketbol Tahminleri

Emilia ligte 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 2 maçını kazandı. Son 6 maçın 5’inde 76 sayıyı aşamadılar. Jawad Williams ile anlaştılar. Takıma yeni katılan Jalen Reynolds süre aldığı bölümde çok faydalı oynuyor. Geçen hafta kupada ilk maçı kazandıktan sonra zorlu Milano maçını kazanmaya yaklaştılar fakat kaybettiler. Sahalarında ilk 6 maçı kazandıktan sonra son 3 iç saha maçında 2 mağlubiyet aldılar.
Trento arka arkaya mağlubiyetlerin ardından son 4 maçta rakiplerini 56 sayı ortalamasında tutup kazandı. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Rakiplere ribaundlarda üstünlük kuruyorlar.
Son 3 deplasman maçında normal sürede rakipleri 66 sayının altında tuttular. Serbest atış çizgisi dahil olmak üzere düşük yüzdeli oynuyorlar. Takımın yıldız oyuncusu Lighty olmadan son 1 ayda oynadılar ve onun da dönmesi bekleniyor. Son 7 deplasman maçında normal sürede 75 sayı yemediler. İlk 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 6 deplasman maçında 4 galibiyet aldılar.

Emilia’nın son 10 maçının 8’i alt bitti. Trento’nun son 9 maçı alt bitti. 10 deplasman maçları da alt bitti. Bu maçta da doğru tercih alt olacaktır. Emilia’nın galibiyete yakın olduğunu tahmin ediyorum.