Kapat

792 Beşiktaş – Gaziantep Basketbol Maç Tahmini

Beşiktaş’ta problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Geçen hafta Armstrong’un sakatlığının hemen ardından Bajramovic de sakatlandı ve zaten sıkıntı yaşanan 5 numarada dertler aşılamaz bir noktaya geldi. Geçen hafta da Telekom karşısında kötü oyun ile mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Hafta içi Eurocup’ta da KSK mağlubiyeti geldi. Son haftalarda takım olarak kötü bir Beşiktaş izliyoruz. Reynolds takıma ısınmaya başlasa da uzunlarda yaşanan problemin boyutu çok büyük.
Antep geçen hafta Fenerbahçe karşısında çok zorlandı ve 59 sayıda kaldı. Ayakta kalan tek isim kuşkusuz ki Higgins’ti. Onlar da son haftalarda pek iyi oynayamıyorlar. Dış atış yüzdesi arttığında biraz hareketlilik görsek de bunu belli bir ritimde yapamıyorlar.
Antep ligin en kötü 2. deplasman takımı olmasına rağmen bence ibre bu maçta onların tarafında. Beşiktaş kolay çözülebilen bir ekip. Eğer bu durumdaki Beşiktaş’tan çift haneli fark yerlerse zaten yanlış bir pozisyonda olduklarını kimse inkar edemez. 9,5 handikaptan MS2 diyorum. Maç Sonucu 2