Kapat

793 Bayern Münih – Trier Maç Tahmini

Bayern ligte son 11 maçta 10 galibiyet aldı. Son 5 maçta 80’den fazla sayı yemediler ve son 4 maçta 106 sayı ortalaması yakaladılar. Djedovic’in sakatlığında zorluk çekmiyorlar. Fazla üçlük isabeti buluyorlar, ribaundlarda rakiplerine üstünlük kuruyorlar. Savanovic formda. Son 9 iç saha maçını kazandılar. Son 7 iç saha maçında 100 sayı ortalaması yakaladılar. 4 gün sonra Eurocup’da Valencia ile zorlu bir maça çıkacaklar.

Trier son 8 maçta 7 mağlubiyet aldı. Son 6 maçın 5’inde 80 üzeri sayı yediler. Monninghoff çok kötü bir sezon geçiriyor. Samenas fena bir oyuncu olmasa da takıma katıldıktan sonra bir etkisiz olmadı. Son 9 deplasman maçını kaybettiler. Son 5 deplasman maçında 64 sayı ortalamasında kaldılar. Son 7 deplasman maçında ortalama 84 sayı yediler. Fazla top kaybı yapıyorlar, ribaundlarda eziliyorlar.

Ligin ilk yarısında Trier, Bayern’i devirmişti. Bayern Münih sahasında ilk yarıları ortalama 8 sayı farkla önde kapatıyor. Trier de deplasmanda ilk yarıları ortalama 9 sayı farkla geride kapatıyor. Bayern’in ilk yarıdan farkı açıp rövanşı almasını bekliyorum. İlk Yarı Maç Sonucu 1