Kapat

793 Crailsheim Merlins – Bonn Maç Tahmini

Geçen sezon tarihinde ilk kez birinci ligte oynayan Crailsheim, bir türlü takım kimyasını sağlayamadı ve kötü bir sezonun ardından küme düştü. Fakat Artland’ın 12 yıl sonra organizasyondan çekilip üçüncü ligte yoluna devam etme kararı alması ile tek davetiye için başvuran takım oldular ve bu da kabul olunca tekrar birinci ligte devam etme şansı yakaladılar. Ligte en zayıf yerli rotasyonlarından birine sahip olsalar da ligte en fazla yerli oyuncuyu kullanan takımlardan birilerdi. Takımın başına Ingo Enskat geçti. Kondrad Wysocki ve Patrick Flomo gibi tecrübeli yerli oyuncular dışında Matt Stainbrook, Chris Fraizer, Brandon Johnson, Jordan Callahan, Andre Calvin ve Brandon Robinson ile anlaştılar. Yaş ortalaması yüksek bir takımlar.

Bonn, Alman liginin en istikrarlı takımlarından biri. Son 19 yılda ligte 17 kez playoff yaptılar. Takımın başında 2 senedir Mathias Fischer var. Caloiaro, Wachalski, Brooks ve McConnell’ın yerine Aaron White, Michal Chylinski, Isaiah Philmore, Xavier Silas ve Rotnei Clarke ile anlaştılar.

Crailsheim’ın birinci ligte devam etme şansı açıklanmasına rağmen hazırlık döneminde adeta bir alt lig takımı gibi çok zayıf takımlarla maçlar yaptılar. Bonn da hazırlık döneminin sonunda birçok Avrupa’nın diğer liglerinin takımları karşısında çok kötü grafik gösterdi. Yüksek skor çıkmayabileceğini düşünüyorum. Tercihim Alt Olacaktır.