Kapat

794 Anwil Wloclawek – Gornicza Maç Tahmini

Anwil’de arka arkaya kötü mağlubiyetlerin ardından kaos havası hakimdi. Geçen hafta başında yönetim de tüm kadroya para cezası vermişti ve oyuncular da ardından greve gitmişti fakat sonrasında karşılıklı anlaşma ile oyuncular geçen hafta Slupsk deplasmanına gitti fakat tabi zorlu deplasmanda şansları yüksek değildi. Vaughn dış şutları ile katkı veriyor. Son 6 iç saha maçlarının 5’i ÜST bitti. Son 3 iç saha maçında 88 sayı ortalaması yakaladılar ve potalarında ortalama 87 sayı gördüler.

Dabrowa Gornicza çok yüksek tempolu oynuyor ve savunmayı ikinci plana bırakıyor. Üst üste 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçta 2 galibiyet aldılar. Son 7 maçta ortalama 90 sayı yediler. Brown formda. Deplasman maçlarında ortalama 167 sayı çıktı. Son 6 deplasman maçlarının 5’i ÜST bitti. Deplasmanda ortalama 86 sayı yiyorlar.

Anwil’de koç Krunic ve takımın önemli oyuncuları Crosariol, Eitutavicius ve Hajric ile yollar ayrıldı. Daralan rotasyon dışında morallerin bozuk olduğu ekibin maça konsantre olmakta da zorlanacağını ve konuk ekibin kazanabileceğini tahmin ediyorum. Dabrowa Gornicza’nın son 7 maçının 6’sı ÜST bitti. Anwil’in son 13 maçının 8’i ÜST bitti. Yüksek skorlu bir maç da olabilir. MS2