Kapat

795 EA Milano – Virtus Bologna Maç Tahmini

Son şampiyon Milano, bu sezon kuvvetli bir kadro kurdu ve her ne kadar geçen sezon yaptığını yapamayıp Euroleague’de Top 16’yı aşamasa da ligte çok dominant bir performans sergiledi. Gentile formda. 15 iç saha maçını da kazandılar. Son 8 iç saha maçında 94 sayı ortalaması yakaladılar. Geçen ay ligte arka arkaya aldıkları mağlubiyetler belki toparlanmaları ve playoff öncesi için iyi bir uyarı niteliğinde oldu.

Bologna son yıllarda playoff potasının uzağında yer almıştı. Bu sezon ise -2 puanla başladıkları ligte son sıradan playoff’a girmeye başardılar. Son 13 maçlarında sahasında oynayan takımlar kazandı. Son 7 deplasman maçını kaybettiler. Son 4 deplasman maçında ortalama 97 sayı yediler. Fazla top kaybı yapıyorlar. Ray formda ve iyi sezon geçirdi. Yerli oyunculardan katkı alamıyorlar.

Bologna son 6 deplasman maçını ortalama 16 sayı farkla kaybetti. 3 hafta önce Milano deplasmanında 117 sayı yiyip dağılmışlardı. Milano’nun yine yüksek skor üretip farklı kazanmasını bekliyorum. MS 1 ve ÜST TS:163,5