Kapat

795 Trento – Virtus Bologna Maç Tahmini

Trento son 7 maçta 6 galibiyet aldı. Son 4 maçın 3’ünde rakipleri 70 sayının altında tuttular. Tony Mitchell harika bir sezon geçiriyor. Son 6 iç saha maçını 82 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar. Son 3 iç saha maçında 70 sayı yemediler. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar.

Bologna’nın son 12 maçında sahasında oynayan takımlar kazandı. Deplasmandaki kötü karnelerine rağmen playoff’a kalmayı başardılar. Ray ve Hazell ikilisi dışında diğer oyuncular son dönemde istikrarsız bir grafik sergiliyor. Son 6 deplasman maçını kaybettiler. Son 3 deplasman maçında ortalama 98 sayı yediler. Son 3 maçta 88 üzeri sayı attılar.

Trento kazanır veya Sassari kaybederse Trento 4. sıradaki yerini kaybetmeyecek. Cantu kaybeder ve Bologna kazanırsa 7. sıraya yükselecek ve ilk turda harika sezon geçiren ve iki maçta da ezildiği Milano ile eşleşmeyecek. Tabi Cantu iddiasız Roma deplasmanına çıkacak. Bologna son 5 deplasman maçını ortalama 15 sayı farkla kaybetti ve bu 5 maçta handikapta kalamadı. Trento son 6 iç saha maçının 5’inde handikabı aştı. Trento’nun rakibini farklı geçmesini bekliyorum. MS1