Kapat

797 Crailsheim Merlins – Tubingen Maç Tahmini

Crailsheim üst üste 14 maçta 13 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta Trier deplasmanında beklenmeyen bir galibiyet aldı. 2 ay önce koç değişikliği yaptıktan sonra bir başarı elde edememişlerdi ama geçen hafta bu açıdan bir başlangıç olabilir. Son 4 iç saha maçının 3’ünde 80’i buldular. 10 iç saha maçında 8 mağlubiyet aldılar. Son olarak Walter Lemon Jr. ile anaştılar. Geçen ay Freese, Alba Berlin yolunu tutmuştu. Saibou aldığı sürede fena oynamıyor. Sezon başından beri kadroda çok fazla değişim yaşandı.

Tubingen son 5 maçta ortalama 90 sayı yiyip 4 mağlubiyet aldı. Yüksek tempolu oynuyorlar ve yüksek skor yiyorlar. Rubit iyi bir sezon geçiriyor. Sakatlıklar varken McKinney hamlesi yapmışlardı ve McKinney fena oynamıyor. Deplasmanda 10 maçta 9 mağlubiyet aldılar. Son 4 deplasman maçında ortalama 86 sayı yediler. Jonathan Wallace’ın uzun süre sonra sakatlığı geçti ve bu maçta oynayabilir.

Tubingen deplasmanda ortalama 88 sayı yedi. Crailsheim da sahasında ortalama 88 sayı yedi. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.