Kapat

797 Venezia – Capo Di Orlando Maç Tahmini

Venezia üst üste 10 maçta 8 galibiyet aldıktan sonra geçen hafta Sassari deplasmanında kaybetti. Goss son maçlarda harika oynadı. Bir önceki maç oynamayan Stone son maçta oynadı. Son 5 iç saha maçının 4’ünde 73 sayı yemediler. Sahalarında ilk yarıları ortalama 4 sayıya yakın farkla önde kapatıyorlar. Son 4 iç saha maçında 89 sayı ortalaması yakaladılar.

Orlandina son 8 maçta 6 mağlubiyet aldı. Son 2 aydır iyi mücadele ediyorlar ve hiçbir maçı kolay kaybetmiyorlar. Tabi artık bir iddiaları kalmadı. Sakatlık problemleri ile son dönemde bir çok hamle yapmışlardı. Takımın yıldızı Archie’yi kaybetmelerinin ardından genç oyuncu Emir Sulejmanovic’i kadroya katmışlardı. Deplasmanda ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla geride kapatıyorlar. Son 9 deplasman maçının 3’ünde ilk yarıdan 20 üzeri farkla geri düştüler.

Venezia son 4 iç saha maçında ilk yarıları ortalama 11 sayı farkla önde kapadı. Venezia kaybeder ve Emilia kazanırsa Venezia 2. sıradaki yerini kaybedecek. Aksi takdirde Venezia ikinci sıradaki yerini koruyacak.Capo Di Orlando için prestij niteliğinde mücadele. Ligin ilk yarısındaki mağlubiyetin de rövanşını alma adına Venezia’nın maça iyi başlayıp ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İY1