Kapat

798 Eskişehirspor – Türk Telekomspor Maç Tahmini

Eskişehir, Cem Akdağ ile farklı bir performans göstermek istiyor. Geçen hafta Beşiktaş karşısında bu isteği gördük. Ama sonucu etkileyecek bir çıkış gerçekleştiremediler. Walsh geçen hafta yıldızlaşırken Beşiktaş potasına tam 38 sayı gönderdi. Homan da ortalamalarını aştı ve 13 sayı 14 ribauntluk bir performans gösterdi. Haislip transferi yaptılar ve bu oyuncudan çok umutlular. Geçen hafta son derece yetersiz bir görüntü çizen Haislip bu süreçte takım ile antrenmanlara çıkarak biraz olsun takıma ısınmıştır. Koçun Randle üzerindeki baskısı da biraz olsun takım oyununa katkıda bulunması yönünde olmuş. Randle şut kullanmak yerine pas vermeyi tercih ediyor. Ama açıkçası bu durum onda biraz sırıtıyor.

Türk Telekom geçen hafta tam da beklediğim gibi Banvit karşısında kaybetti. Son dönemde iyi oynuyorlar. Rotasyon oyuncularından Cemal’i Karşıyaka’ya gönderdiler. Zaten Rakovic’in performansında yükseliş vardı. McCauley ve Joshua Carter takımı hücumda sürükleyen isimler olarak göze çarpıyorlar. Roll da tecrübesiyle takıma katkı veriyor.

Biraz riskli olsa da bu maçta Eskişehir tarafındayım. Takım galibiyet almak adına son derece istekli bir görüntü çiziyor. Bu maçta 8 fark yemeyebilirler. MAÇ SONUCU 1