Kapat

8 Ekim 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Ekim 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Kuopion – HIFK
Kups’un galibiyet serisi Pazartesi günü Ilves karşısında son buldu. Şimdi eksik maçlarını tamamlayıp zirvede farkı açmak isteyecekler. Artur Pikk ve Igors Tarasovs milli takımda oldukları için forma giyemeyecekler. Hifk Helsinki derbide Helsinki’yi yendikten sonra galibiyet hasreti sürecine girdi. 4 maçtır galip gelemiyorlar. Onlarda da savunmadan Selander ile orta alandan Mattila cezası sebebiyle forma giyemeyecekler.

Ön alandan takımı sırtlayan isimlerin ayrılığı/sakatlığı bellerini fazlasıyla büker durumda. Kups’taki yorgunluk ve eksikler sebebiyle bir çekincem var ama yine de Hifk’in güç kaybetmesi ve deplasmanda olması sebebiyle burada ev sahibine yakınım.

Norveç – Sırbistan
2021’e ertelenen 2020 Avrupa Şampiyonası’na katılma yolunda kritik bir maç. Tek ayak üzerinden oynanacak bu eşleşmeyi kazanacak olan takım final maçına yükselecek. İki ülke de 20 yıldır şampiyona bileti alamıyor. Norveç maça ev sahipliği yapacağı için avantajlı. Açıkçası hem Sırp medyasının hem de büyük bir kesimin de favorisi olarak onlar gösteriliyor. Özellikle Lagerback’ın elindeki hücum alternatifleri rakipler için korkulu rüya yaşatabilecek potansiyelde. Henriksen ve King’in hafif sakatlıklarını atlatması onlar için güzel haber. Sırplarda sorun daha fazla.

Nikola Maksimovic pandemi sebebiyle kadroda yer almazken, o bölgenin alternatiflerinden Milos Veljkovic Almanya’dan Oslo’ya maç günü geçtiği için takımla kampta yer almadı. Matic ise kadroda olmayan bir diğer kilit oyuncu. Filip Kostic’in durumu maç saatinde netlik kazanacak. Norveç hocası Lagerback’ın takımını penaltılara da hazırlaması maçın gidişatıyla ilgili bir fikir veriyor aslında. Sırpların önceliği mutlaka savunma olur. Zaten bizle oynadıkları maçta da tutumlarına şahitlik etmiştik. Norveç’i bir adım önde görmeme karşın ben 3 gol izleyeceğimizi sanmıyorum.