Kapat

8 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Türkiye – Norveç
Milli takımımız, EURO 2020 ve sonrasındaki dönemi o kadar kötü geçirdi de neredeyse tüm oyuncularımızın kariyeri bir anda düşüşe geçmiş oldu. Şenol Güneş ile yollar ayrıldı ve yerine Kuntz getirildi. Kadro tercihleri ve kariyeri bence görev süresi boyunca tartışılacak falan eksikleri bulunan Norveç karşısında galibiyet almaktan başka çaremiz yok. Her iki ekibin de skor üretmesini bekliyorum. Karşılıklı gol görebiliriz.

Rusya – Slovakya
Rusya, teknik adam değişikliğinden sonra elemelerde üç maçta yedi puan topladı. Hırvatistan’dan aldıkları bir puan çok değerliydi. Slovakya ise eğer ilk ikiye girmek istiyorsa bu maçta kazanmak zorunda. Rusya’nın bunu bilerek oynayacağını ve rakibinin açıklarını kollayacağını düşünüyorum. Bu da sakin bir maç izlememize neden olabilir. 2.5 gol barajının aşılmasını beklemiyorum.


Almanya – Romanya
Almanya için grup maçları rakipler kolay olduğundan zorlanmadan geçti. 6 maçta 17 gol atarken Makedonya karşılaşmasında sadece yediğini hatırlatalım. Romanya için liderlik olmasa bile ikincilik yarışı son karşılaşmaya kadar kovalanır. Ermenistan ile arada sadece 1 puanlık fark bulunuyor. Fark attığı karşılaşmalar gibi olursa iki devreyi Almanya galibiyeti deneyebilirsiniz.

Letonya – Hollanda
Hollanda, iki maçta 10 gol attı ve Türkiye – Norveç maçının olduğu haftaya oldukça avantajlı girdi. Burada da alacakları gollü bir galibiyetle birlikte Dünya Kupası bileti için önlerindeki engel sayısını azaltabilirler. Letonya’nın Hollanda karşısında durmasının zor olduğunu düşünüyorum. Gollü bir maç olabilir ve ilk yarıda iki golün oranı oldukça cazip. İlk yarıda 1.5 gol barajı aşılabilir.