Kapat

8 Eylül 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Eylül 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Kuzey İrlanda U21 – Danimarka U21
Danimarka’da Engel kadrodan çıkarıldı bu maç öncesi. Yerine Sonderjyske forması giyen Frederiksen kadroya dahil edildi. Ayrıca Kopenhag’ın yıldız adayı Daramy de bu maça 11’de başlayacak. Ukrayna karşısında beraberliği son dakikada kurtardılar ki maç boyunca da kaleci Christensen son derece başarılı kurtarışlara imza attı.

Maçın 2 golde kalması büyük şanssızlıktı zira direkten dönenler, kaçanlar derken fazlaca pozisyon izledik. Kuzey İrlanda grupta yalnızca Malta’yı yendi ki o da 3 gün önce gerçekleşti. Danimarka kalite olarak daha önde pekala. 1.sırayı riske etmemek adına kazanmalılari Maç Sonucu: 2

İsveç U21 – İtalya U21
İsveç’in İzlanda deplasmanındaki yetersiz oyunu, aslında yeni oluşumdaki bazı sıkıntıların da net göstergesi. Zaten grupta şu ana dek alınan skorlar da bir fikir veriyor bizlere. 5 yeni isimle çıkmaları da önemli bir etmen. Kulusevski ile Svanberg’in A milli takımla olması, savunma hattının yetersizliği derken İzlanda karşısında bir de işlemeyen hücum planı vardı. Jesper Karlsson – Irandust – Nygren – Gyökeres 4’lüsü aslında kağıt üzerinde çok tehlikeli ve yetenekli ancak uygulama pek de beklendiği gibi olmadı. Üstüne Gyökeres kırmızı görüp cezalı duruma düştü.

İtalya 12 puanla 2.sırada ancak 2 maçı eksik. Geçtiğimiz gün Slovenya ile hazırlık maçı yaptılar fakat hocanın da söylediği gibi fiziksel olarak biraz handikaplı konumdalar. İsveç kadrosundaki isimler lig devam ettiğinden daha hazır. Ev sahibi avantajlarının olması da cabası. Bu detayların maçı ne kadar etkileyeceği önemli olacak. Ben tüm bunlara rağmen oyun ve kalite olarak önde gördüğüm İtalya’nın yanındayım.Maç Sonucu: 2

İsveç – Portekiz
İsveç teknik direktörü Janne Andersson’un tutucu oyunu tercih etmesi ve bunun için de Kulusevski gibi formunun zirvesinde bir ismi Fransa karşısında yedek bırakması basın tarafından çok eleştirildi. Hatta Zlatan da bu fırsatı yakalamışken İsveç ekibindeki ayrımcı tutuma dikkat çeken bir paylaşım yaptı twitterdan. Kulusevski’nin maç sonunda kadroda olmamasına yaptığı ‘şok oldum’ yorumu da tüm bunların fitilini ateşledi tabii. Hoca Kulusevski ile konuştuğunu ve bir sorun olmadığını söyledi ancak bu maçta oynar mı oynamaz mı muamma.

Portekiz de güçlü bir ekip ve hocanın bu tarz maçlardaki muhafazakar anlayışı acaba dedirtmiyor değil. Isak ile Seb Andersson’daki sakatlık da ne durumda olacak önemli. Çünkü onlar olmayınca Guidetti ile Thelin gibi hamlelere kaldı işleri. Portekiz’de yıldız isim Ronaldo’nun durumu belirsiz olsa bile oyuncuların Hırvatistan önündeki muazzam futbolu bunun pek de sorun olmadığını hissetirdi. Hakikaten çok iyi futbol oynadılar o maçta. İlk yarıdan rahatlıkla 2-3 olabilecek bir maçtı. İsveç’in maçlarını oynadığı Friends Arena’nın zeminine Fransa maçı öncesinde dikkat çekmiştim. Şimdi 3 günde 2.maç oynanacak bu zeminde. Bu detayın da yine göz ardı edilmemesi kanaatindeyim. Stockholm’deki bu zorlu maçta beklentim 2.5 üst.

Danimarka – İngiltere
Danimarka’da göreve gelen Hjulmand, ilk sınavını Belçika karşısında verdi ve sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. Kötü değildiler ancak rakibin sağlam savunmasını aşmakta zorlandılar. Özellikle de yedikleri ilk duran top golünün ardından. İngiltere zorlu İzlanda deplasmanında öldü öldü dirildi.

Walker atılınca 10 kişi kaldılar, penaltıdan öne geçtiler ancak son dakikada rakip de bir penaltı kazandı fakat neyse ki şans yanlarındaydı ve galip geldiler. Yine bir deplasman maçı oynayacaklar. Bu pandemi döneminde, maçların durumu ortadayken her ne kadar yakın ülkeler arasında dahi olsa yolculuk yapıyor olmak problem. Aksine Danimarka iki maçını da iç sahada oynamış olacak. Hjulmand’ın takımından yanayım burada.