Kapat

8 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Polonya – İngiltere
Polonya’nın son 11 maçının 10’unda karşılıklı goller atıldı. 7 gol buldukları San Marino karşısında bile kalelerinde gol gördüler. İngiltere savunmada oldukça dirençli bir takım ancak Avrupa Şampiyonası’nda İtalya ile Danimarka maçlarında gördük ki denk maçlarda rakiplerine fırsatlar verebiliyorlar. Polonya’da Lewandowski gibi bir gol makinesinin varlığını unutmamak gerek. Önerim karşılıklı gol var.

Deportes Calera – Santiago W.
Ligin galibiyetsiz tek ekibi Santiago Wanderers 17 maçta yalnzca 2 puan alabildi ve son sırada yer alıyorlar. Diğer tarafta şampiyonluk mücadelesi veren La Calera, 3 maçlık kazanamama serisiyle ağır yara aldığı yarışta zayıf rakibi karşısında kazanarak moral kazanmak isteyecektir. Tercihim MS1.


Kosova – İspanya
İspanya, Gürcistan karşısında aldığı galibiyetle beraber hem rahat bir üç puana ulaşmış oldu hem de averajına olumlu bir etkide bulundu. İsveç ile liderlik için çetin bir mücadele veriyorlar ve artık atacakları her golün bile önemli olduğunu düşünüyorum. Puan eşitliğinde averaja bakılıyor ve İspanya, Kosova karşısında bence gollü bir galibiyet almaya yakın duruyor. 2.5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.


Arnavutluk – San Marino
San Marino, Polonya karşısında bulduğu golle birlikte yıllar sonra gol atmış oldu. San Marino’nun golüne sevinmeyen bir futbol izleyicisinin olduğunu düşünmüyorum. Puanları yok, muhtemelen uzun yıllar boyunca hiç olmama ihtimali de çok yüksek fakat bu attıkları gol onlara yetecek gibi gözüküyor. Bu maç özelinde ise Arnavutluk, San Marino’ya karşı hücumda yaratıcı olacaktır. Gollü bir maç bekliyorum.