Kapat

8 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Polonya – İzlanda
Polonya, Euro 2020’de sürpriz yapabilecek takımlardan biri gibi gözüküyor ve belki de dünyanın en iyi santrforuna sahipler. Lewandowski, şüphesiz bu sezon en dikkat çeken oyuncu oldu. İzlanda karşısında ilk yarıda sıkıntı yaşayabilirler fakat ikinci yarıda skoru alabileceklerini düşünüyorum.

Macaristan – İrlanda
Macaristan, gerçekten çok formda bir şekilde turnuvaya gidiyor. Uluslar Ligi’nde milli takımımızla oynamışlardı ve orada göründüklerinden çok daha iyi bir takım olduklarını gördük. İrlanda ise Andorra karşısında dört gol buldu fakat Andorra çok iyi bir karşılaştırma değil. Ancak gol yemeleri savunmada problem olduğunu gösterebilir. Gollü bir karşılaşma olabileceğini düşünüyorum.


Fas – Gana
Fas, uzun süredir bir maçta mağlup olmuyor. En son 15 Ekim tarihinde bir karşılaşmada mağlup oldular. Gana ise çok fazla formda gelmiyor buraya. Özellikle Fas’ın savunması çok güçlü. Gana’nın bunu aşamayacağını ve golsüz bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.


Fransa – Bulgaristan
Son Dünya şampiyonu Fransa, Euro 2020’ye de en büyük favori olarak geliyor. Turnuvaya çok az kaldı ve artık as kadroyla sahaya çıkacaklarını düşünüyorum. Hazırlık maçında çok fazla zorlamayacaklarını düşünüyorum ben. 2,5 gol barajı aşılabilir fakat 3,5 gol barajı bence aşılamaz.