Kapat

8 Temmuz 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

8 Temmuz 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Slavia Mozyr – Belshina
Slavia Mozyr, son dönemde gollü karşılaşmalar oynuyor. Son üç resmi maçında 9 gol atan Slavia Mozyr, kalesinde 5 gol gördü. Belshina ise son iki maçını kazanarak bir ritim yakaladı. Özellikle Arsenal Dzyarzh maçında oyun kontrolünü elinden bırakmayan Belshina, bu sıralama maçında rakibine problem çıkarabilir. Slavia Mozyr, ligde evinde dört maçtır kaybetmiyor. Belshina ise deplasmanda 5 maçtır kaybetmiyor. Bu istatistikten yola çıkarak taraf bahisinden uzak duruyor ve Tgs 2-3 gol tercihini sizlere öneriyorum.

Drogheda – Dundalk
Dundalk, maç eksiğiyle zirvenin gerisinde kalmış gibi gözüküyor fakat iyi oynuyorlar, az hata yapıyorlar ve zirvenin son haftalara kadar takipçisi olabilecek gibi duruyorlar. Drogheda United ise son haftalarda galibiyet almak konusunda büyük problemler yaşıyor. Deplasman ekibinin bu maçta ben avantajlı olmasını bekliyorum. Önerim maç sonucu 2


Shelbourne – Finn Harps
Shelbourne, son haftalarda pek iyi bir performans göstermiyor ve Finn Harps karşısında alacakları bir galibiyete oldukça ihtiyaçları var. Finn Harps da alt sıralardan kurtulabilecek gibi zaten sezonun başından bu yana durmuyor fakat bazı maçlarda iyi hücum ettiklerini ve skor ürettiklerini de görüyoruz. İki ekipten de skor bekliyorum. Tercihim karşılıklı gol var.

Waterford – Wexford
Waterford’un hücumdaki performansı oldukça yüksek ve savunmada yaptıkları hatalarla birlikte maçlarının oldukça gollü geçtiğini düşünüyorum. Wexford maçının da gollü geçeceğini düşünüyorum. İki takım da skor üretmeye yakın gözüküyor. Kuponlara önerim karşılıklı gol var.