Kapat

804 Le Mans – Nancy Maç Tahmini

Le Mans arka arkaya 5 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra haftaiçi Limoges deplasmanında iyi mücadele etti ama kaybetti. Kalan fikstürleri zorlu ve playoff için en az 1 galibiyet almaları gerekiyor. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Beaubois son maçlarda takımını taşıyor. Ewing’in sakatlığında Türkiye ikinci liginden gelen Reginald Holmes ilk maçında az süre aldı. Son 4 iç saha maçları ALT bitti. Üst üste 5 iç saha maçında 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 iç saha maçında 2 galibiyet aldılar. Son 4 iç saha maçında 74 sayıyı bulamadılar.

Nancy üst üste 8 maçta 6 galibiyet aldıktan sonra haftaiçi Le Havre karşısında mağlup oldu ve 4. sıra için rakibine şans verdi. Son 7 maçlarının 5’i ALT bitti. Pietrus ve Falker faydalı oynuyor. Deplasmanda son 4 maçı ve son 10 maçın 8’ini kazandılar. Son 10 deplasman maçının 7’sinde normal sürede 74 sayı yemediler. Yeni transfer Elmedin Kikanovic haftaiçi ilk maçına çıktı.

Le Mans’ın 15 iç saha maçının 10’u ALT bitti. Nancy’nin de 15 deplasman maçının 11’i ALT bitti. Ligin ilk yarısında Nancy sahasında rakibine 74-71 kaybetmişti. Ayrıca 2 ay önce de kupada Le Mans sahasında rakibini 64-62 devirmişti. Yine benzer düşük skorlu çekişmeli bir maç olmasını bekliyorum.