Kapat

807 Anwil Wloclawek – Koszalin Maç Tahmini

Anwil geçen ay kadroyu kötü gidişattan sonra kadroyu dağıttıktan sonra iyice dibe vurdu ve her geçen hafta sonuçlar da olumsuz oldu. Son 7 maçı kaybettiler. Son 3 iç saha maçında en az 89 sayı yediler ve kaybettiler. Geçen ay Hajric, Crosariol ve Eitutavicius ile yollarını ayıran ekipte geçen hafta oynamayan takımın önemli oyuncusu Vaughn da Paris ile anlaştı. Koç Krunic de geçen ay takımdan gönderilmişti. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar.

Koszalin son 3 maçını kazandı. Geçen hafta takımın başına Kostas Fleverakis geçmişti. Woods iyi bir sezon geçiriyor. Üst üste 5 deplasman maçında 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 deplasman maçında 2 galibiyet aldılar. Bu sezon bir çok maçta farklı rotasyonla maça çıktılar. Geçen hafta da Swanson ve Szubarga oynamadı. Ribaundlarda etkili bir takımlar.

Anwil’in 2.03 üzerinde tek oyuncusu 2.07’lik 19 yaşındaki genç yerli oyuncu Witlinski var. Sadece aktif olarak 6 oyuncuyu kullanıyorlar ve bir çok isim de yetersiz. Ligin ilk yarısında Koszalin, Anwil’i ezip geçmişti. Anwil son 7 iç saha maçının 5’inde handikapta kalamadı. Koszalin’in farklı kazanmasını bekliyorum. MS2