Kapat

807 Gottingen – Tubingen Maç Tahmini

Gottingen, Crailsheim ile birlikte ligte en kötü kadroya sahip takım olsa da bu sezon herkesi şaşırtan bir performansları var. Küme düşmeme mücadelesi vermesi beklenen ekip playoff’un 1 galibiyet uzağında. Zaten flaş bir başlangıç ile kupaya da katılma hakkı kazanmışlardı ve haftaiçi Bonn ile kupada karşılaşacaklar. Geçen hafta ligte Bonn deplasmanında kazanabilecekleri maçı kaybettiler. Son 5 iç saha maçında ortalama 82 sayı yediler. Ribaundlarda eziliyorlar. Morgan son maçta oynamadı.

Tubingen üst üste 5 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta Crailsheim deplasmanında küme düşme hattını ilgilendiren maçı kazanmayı başardı. Deplasmanda ilk 10 maçta 9 mağlubiyet aldıktan sonra alınan bu galibiyet çok moral verici oldu. Rubit ve Cuffee formda. Fazla top kaybı yapıyorlar. Wallace uzun süre sonra geçen hafta döndü. McKinney’nin geldiğinden beri fena oynamıyor. Son 5 deplasman maçında ortalama 83 sayı yediler.

Tubingen deplasmanda ortalama 87 sayı yiyor. Gottingen de iç sahada ortalama 84 sayı yiyor. Savunmaların ikinci planda olacağı yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. ÜST TS:165,5