Kapat

808 Cantu – Pesaro Maç Tahmini

Cantu’nun son 11 maçında sahasında oynayan takımlar kazandı. World Peace transferi ile iyi bir hava yakaladılar. İç sahada çok başarılı bir grafik çiziyorlar. 14 iç saha maçının 11’inde handikabı aştılar. Sahalarında ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla önde kapatıyorlar. Son 6 iç saha maçını 89 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar.

Pesaro son 6 maçını kaybetti. Son 2 çekişmeli geçen maçı son anlarda kaybettiler ve Caserta’nın iki maçını da kazanması ile bir anda düşme tehlikesini fazlası ile hisseder hale geldiler. Haftaya sahalarında Caserta ile kader maçına çıkacaklar. Ross ve Lorant formda. Eğer bu hafta bu maçı kaybederler ve Caserta kazanırsa haftaya 7 sayının üzerinde farkla kazanmaları gerekecek. Son 6 maçın 5’inde en az 84 sayı yediler. Myles son maçlarda etkisizdi.

Cantu son 6 iç saha maçında ilk yarı handikabı aştı. Son 5 iç saha maçında ilk yarıyı ortalama 13 sayı farkla önde kapadılar. Pesaro da deplasmanda ilk yarıları ortalama 11 sayı farkla önde kapatıyor. Cantu’nun ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İY1