Kapat

808 Zadar – Kızılyıldız iddaa Basketbol Tahminleri

Zadar çok güç kaybetti. Geçen seneden skora birebir etkisi olan çoğu oyuncusunu kaybetti. Yerlerini de bana göre dolduramadılar. Ante Delas , Filip Kraljevic , Domagoj Bosnjak , Marko Ramljak gibi isimler gittiler.

Bench katkısı neredeyse almıyorlar gibi bir şey. Bir çok oyuncusu 30 hatta 35 dk. üzeri süre alıyor. Dar bir rotasyonları var.

Kızılyıldız ise bu ligin en güçlü takımları arasında. Evlerinde oynadıkları 2 maçı da 20 sayı üzeri farklarla kazandılar. Takımda herkesin skora katkısı var. Geniş bir rotasyonları var ve 25 dk oynayan oyuncuları yok, koç oyuncuları çok verimli kullanıyor. Yeni transfer Milko Bjelica ile Marko Guduric 11.5 sayı ortalamalarıyla takımının en skorer isimleri. Takımda skor dağılımı birbirine oldukça yakın. Maik Zirbes ve Quincy Miller gibi oyuncular ayrılsa da yerlerine Ognjen Kuzmic ve Milko Bjelica takviyesi yaptılar. Tabiki bu 2 oyuncudan başka gidenlerde oldu ama bana göre en önemli 2 kaybı bu iki oyuncudur.

Zadar şu haliyle Kızılların rakibi olamaz. Fark yememek tek amaçları olur. MS2 tercihim çok güvendiğim ve tekli bahis önerim olmakla beraber 2/2 tercihini de gözardı etmemenizi öneririm.