Kapat

809 Trier – Bonn Maç Tahmini

Trier bu sezon iç sahada farklı deplasmanda farklı bir grafik sergiliyordu ki bu seri de son dönemde bozuldu ve son 3 iç saha maçının 2’sinde yenmeleri gereken takımlara farklı kaybettiler. Son 7 maçta 6 mağlubiyet aldılar. Geçen hafta Bamberg deplasmanında 44 sayıda kalıp küçük düşürücü bir mağlubiyet aldılar. Son 6 maçın 5’inde 70’i bulamadılar. Fazla top kaybı yapıyorlar, düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Bucknor ve Monninghoff son maçlarda çok etkisiz kaldı.

Bonn son 10 maçta aldığı 8 galibiyet ile 4. sıraya yükseldi. Son dönemde savunmaları ön plana çıktı. Son 6 maçlarının 4’ü ALT bitti. Haftaiçi kupada Gottingen ile son 4’e kalma maçına çıkacaklar, geçen hafta da Gottingen ile tansiyonu yüksek bir maç oynadılar ve son dakikada rakibin iki hücumu değerlendirememesi ile kazandılar. Skor ve süre dağılımı dengeli sağlanıyor. Brooks’da büyük düşüş var. Veikalas son maçta sakatlığından oynamadı.

Bonn son 3 maçta rakiplerini 67 sayı ortalamasında tuttu. Trier’in 11 iç saha maçının 9’u ve son 11 maçının da 9’u ALT bitti. Düşük tempolu savunmaların ön planda olduğu bir maç olmasını bekliyorum. ALT TS:155,5