Kapat

810 Pistoia – Varese Maç Tahmini

Pistoia arka arkaya 7 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 maçını 89 sayı ortalaması ile oynayıp kazandı. Milbourne ve Amoroso formda. Son 6 iç saha maçında 86 sayı ortalaması yakalayıp 5 galibiyet aldılar. Haftaya lider Milano deplasmanına konuk olacaklar ve bu maçı kaybederlerse playoff’a kalamayabilirler.

Varese üst üste 14 maçta 11 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçını kazandı. Kalan 2 maçı kazansalar bile playoff yapmaları mümkün olmayacak gibi gözüküyor çünkü üzerlerinde geçmeleri gereken 4 takım var. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Eyenga geçen hafta sakatlığından oynamadı. Deplasmanda 5 maçlık mağlubiyet serisini son deplasman maçında sonlandırmışlardı. Son 5 deplasman maçında 80’i bulamadılar.

Pistoia ligin ilk yarısında rakibini deplasmanda devirmişti. Pistoia sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla önde kapatıyor. Varese de deplasmanda ilk yarıları ortalama 4 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. Gerçekçi iddiası kalmayan Varese karşısında Pistoia’nın ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İY1