Kapat

813 Bayern – Ulm Basketbol Tahminleri

Bayern Münih, grupta oynadığı 4 maçı da kazandı. Haftaya liderlik için Khimki deplasmanında maça çıkacaklar. Yeni transfer Zirbes’in ufak bir sakatlık problemi olduğundan henüz oynamadı. Kleber de haftasonu rahatsızlığından oynamadı ama bu maçta oynaması bekleniyor.

Ulm, Top 16’da çok şanssız bir şekilde maçlarını kaybetti ve gruptan çıkma şansı kalmadı. Son 2 maçta Khimki’ye kafa tutmaları ne kadar potansiyelleri olduğunu gösteriyor. Geçen hafta Khimki’ye ribaundlarda üstünlük kurdukları maçta fazla top kaybı mağlubiyete neden oldu. Rubit öne çıktı. Morgan-Braun istikrarlı katkı veriyor. Eurocup’da son 4 deplasman maçını son anlarda kaybettiler. Almanya liginde 19 maçı da kazanarak tarihi bir sezon geçiriyorlar. Morgan iyi bir sezon geçiriyor. Günther’in sakatlığı geçti.

İki takımın 3 hafta önce Ulm’da oynadığı Eurocup mücadelesinde Ulm sezonun en kötü maçlarından birini çıkartıp düşük skorda kalmış ve boyalı alanda Kleber ve Booker’ı durduramayıp kaybetmişti. Aralık ayı sonunda ise ligte Ulm, Bayern Münih deplasmanında hem de Ohlbrecht’i maçın başında kaybettiği maçta devirmişti. Ulm yine rakibini zorlayabilir.