Kapat

813 Brindisi – Pistoia Maç Tahmini

Brindisi üst üste 7 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 4 maçta 3 galibiyet aldı. James Mays pota altını son maçlarda domine ediyor. Fazla dış atış deniyorlar ve fazla top kaybı yapıyorlar. Ribaundlarda etkili bir ekipler. 12 iç saha maçında rakipleri 69 sayı ortalamasında tuttular. Son 3 iç saha maçını kazandılar.

Pistoia üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta Cantu’yu uzatmada devirdi. Hall-Filloy ikilisi son maçlarda fena oynamadı. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Deplasmanda 69 sayı ortalaması ile oynuyorlar. Son 9 deplasman maçında 6 mağlubiyet aldılar.

Brindisi’nin son 10 iç saha maçının 9’u ALT bitti. Pistoia’nın 11 deplasman maçının 7’si ALT bitti. Bu 11 deplasman maçının 9’unda 75’i bulamadılar. Brindisi de 12 iç saha maçının 10’unda 75 sayı yemedi. Pistoia’nın düşük skorda kalacağını ve maçın ALT biteceğini tahmin ediyorum. Brindisi sahasında ilk yarıları ortalama 2 sayı farkla önde kapatırken Pistoia da deplasmanda ilk yarıları ortalama 7 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan Brindisi de alınabilir.