Kapat

817 Varese – Muratbey Uşak Basketbol Tahminleri

Varese arka arkaya 9 maçta 8 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta Polonya’da farklı kazandı ve Avrupa kupalarına devam etme için şansını sürdürdü. Geçen hafta oynamayan takımın yıldız uzunu Eyenga bu maçta dönebilir. Maynor geçen hafta kalitesini ortaya koydu. Son 2 iç saha maçında 85 üzeri sayı yediler.

Uşak’ın Şampiyonlar Ligi’nde son 7 maçında sahasında oynayan takımlar kazandı. son 3 deplasman maçında ortalama 102 sayı yediler. Son 5 maçta 85 sayı ortalaması yakaladılar. Son deplasman maçlarında rakiplerin kısaları inanılmaz işler yapıyor. Geçen hafta da Kramer triple-double yaptı. Kairys’in sakatlığı sonrası arayışa girmişlerdi fakat Kairys’in beklenenden yakın bir zamanda dönmesi bekleniyor. Vasiliauskas dış şutları ile katkı veriyor.

İki takım da haftasonu ligte maç yapmadı ve bu maça hazırlanmaları için iyi zamanları oldu. Uşak’ın son 3 deplasman maçında 182 üzeri sayı çıktı. Düşük skor atan takımların bile rekor kırmalarını sağladılar. Bu maçta da Varese’nin de çok yüksek skor üretmesini sağlarlar ve ev sahibi kazanır. MS1