Kapat

819 Saski Baskonia – Unics Kazan Basketbol Tahminleri

Baskonia son 6 maçta 5 galibiyet aldı. Geçen hafta Maccabi karşısında 101 sayı atıp kazandılar. Son 6 iç saha maçını kazandılar. Voigtmann beklentilerin çok üzerinde bir sezon geçiriyor. Larkin’in de Avrupa’ya adaptasyonu çok başarılı oldu. Budinger’in geçen hafta devreye girmesi sevindirici olmuştur. Shengelia iç sahada iyi performans gösteriyor.
Unics Kazan üst üste 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçını kazandı ve ikinci tur öncesi bir umut yakaladı. Son 2 maçta 85 sayı ortalaması yakaladılar. Langford birçok maçta olağanüstü bireysel performanslar gösteriyor. Geçen hafta Williams da harika oynadı. Yapılan transferler takımın hücum gücünü arttırmıştı. Deplasmanda ortalama 88 sayı yediler. 7 deplasman maçının 5’inde 80’i buldular. İlk 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldıktan sonra son deplasman maçını kazanmışlardı.

Baskonia’nın son 10 maçında sadece Unics Kazan deplasmanındaki maçta deplasman takımı kazanmıştı. İki ekibin 3 hafta önceki mücadelesinin sonu büyük bir heyecana sahne olmuş ve 92-91 sona ermişti. Bu maçta da Baskonia’nın geçen hafta Maccabi maçına benzer çok yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum.