Kapat

821 İsrail – Yunanistan Basketbol Tahminleri 28 Haziran

Avrupa Şampiyonası’nda grup aşamasının ev sahibi ekiplerinden biri olan İsrail’de yaşanan hayal kırıklığı sonrası büyük bir değişim yaşanmıştı. Fakat elemelerde durumlarını riske atmak istememeleri veda eden bazı oyuncuların tekrar dönmelerine sebep olmuştu.

NBA’de oynayan Casspi yine yok. Tyus aday kadrodaydı fakat yeteri kadar istekli olmadığı düşünüldüğünden yer verilmedi ve Howell yine devşirme olarak kadroda. Elemelerde sadece bir maçta yer alan Pnini de kadroda. Bir değişim rüzgarı içinde olan Yunanistan, elemelerde sadece İsrail maçında Euroleague’de oynayan bazı oyuncularını kullanabilmişti ve o maçta büyük fark ortaya çıkmıştı.

Bourousis’in bu sezon Euroleague’de oynamaması büyük avantaj oldu ve yer aldığı 3 maçta takımını sırtladı. Vasilopoulos ve Margaritis de faydalı oynadı. Bourousis dışında Panathinaikos’da oynayan Thanasis Antetokounmpo ve Olympiakos’dan Vangelis Mantzaris takımın öne çıkan oyuncuları. Mivtachim Arena’da oynanacak bu maç için 5 bin 900 bilet de satılmış. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!