Kapat

824 Buducnost – Bayern Münih Basketbol Tahminleri

Buducnost, Adriyatik ligindeki dominant performansına rağmen Eurocup’da henüz galibiyet alamamış durumda. Deplasman maçlarında kolay pes etmediler. Oyunun bir çok alanındaki istatistikleri ise hiç iyi değil. Ribaundlarda zorlanıyorlar, düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar ve rakipleri de tam tersine çok yüksek yüzde ile oynuyor. Suad Sehovic, Adriyatik’deki harika performansının aksine Eurocup maçlarında tanınmayacak halde.

Bayern Münih geçen sezon Eurocup’da yarı finali kılpayı kaçırmıştı. Bu sezonda kupanın iddialı ekiplerinden biriler. Önceki sezonlar savunmayı tamamen ikinci plana bırakan bir takımlardı. Pesic ayrıldıktan sonra Djordjevic’in takımın başına geçmesi ile savunma karakterine de sahip bir kadro kurdular. Geçen hafta Eurocup’da maç yapmadılar. Nic Johnson ile anlaştılar. Çok yüksek yüzde ile oynuyorlar. Ribaundlarda rakiplerine üstünlük kuyorlar. Booker ligtekin aksine Eurocup’da harika bir grafik sergiliyor. Yeni transferler Eurocup’da öne çıkmış durumda.

Buducnost sahasında 3 hafta önce Malaga karşısında tutunamayıp dağılmıştı. Bayern Münih de Eurocup’da son deplasman maçında Malaga’yı farklı geçmeyi başarmıştı. Haftasonu Bamberg deplasmanında dağıldıktan sonra koç Djordevic’in soyunma odasını ağırlığını hissettireceğini ve bu sezon genel olarak