Kapat

827 Bayreuth – Bayern Münih Maç Tahmini

Bayreuth son 8 maçta 6 mağlubiyet aldı. Geçen hafta Frankfurt deplasmanında son saniyelerde McCrea’nın atışı kaçırması ile kaybettiler. Son 4 maçta 90 üzeri sayı yediler. Son 2 iç saha maçında 97 sayı ortalaması yakaladılar. Son 4 maçın 3’ünde en az 89 sayı attılar. Foster takıma katıldıktan sonra iyi performans sergiliyor. Geçen ay gelen Brickman da fena oynamıyor, böylece Hughes’un ayrılması büyük sorun olmadı.

Bayern ligte son 10 maçta 9 galibiyet aldı ve zirve takibini sürdürüyor. Son 3 maçta hücumda durduralamaz bir görüntü çizdiler ve 114 sayı ortalaması yakaladılar. Sakatların önemli çoğunluğu dönmüşken 2 hafta önce Djedovic sakatlanmıştı ve bir süre daha olmayacak. Bryant, Taylor ve Stimac son maçlarda fena oynamadı. Haftaiçi kupada çeyrek final mücadelesinde Alba Berlin’e konuk oldular. Eurocup’da son 16’ya grup lideri olarak yükselmişlerdi.

Bayreuth’un son 15 maçının 10’u ÜST bitti. Bayern deplasmanda 89 sayı ortalaması ile mücadele ediyor. Son 3 maçta olduğu gibi yine 100’ü bulacaklarını ve maçın ÜST biteceğini tahmin ediyorum. ÜST TS:165,5