Kapat

829 Phoenix Hagen – Trier Maç Tahmini

Hagen sezonun sonuna yaklaşırken, sezon başındaki görüntüsünden çok daha farklı bir hüviyet ile karşımıza çıkıyor. Tamamen kısaların üzerine odaklı oyun yapısını terk etmeleriyle beraber skor bazında da sert bir düşüş yaşadılar. Brown bu konuda en itikrarlı isim olurken Gordon ve Gregory de hücumda bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Yine de üçlük çizgisinden düşük yüzdeyle oynadıkları maçların neredeyse tamamını rakibe kaptırıyorlar.
Trier ise yaşadığı problemler nedeniyle 8 puan kaybederek ligin dibine demir attı. Geçen hafta Frankfurt maçında biraz umutlansalar da maçın sonunda gerçekle yüzleştiler. Kalite açısından fazlasıyla sınırlı kadro rotasyon deniyor ama sonuç alamıyor. Anterson haricinde son dönemeçte faydalı bir isim bulamadılar.
Normalde Hagen maçlarına alt tercihi almak mantıksızlık olarak görülür. Fakat bu maçta yüksek tempo beklentisinde değilim. Bunun haricinde Trier’in dönem dönem yaptığı patlamalardan birini göreceğimize inanmıyorum. 159,5’luk barem sınırda görünse de önceliğim alt olacak. Alt