Kapat

831 Turow Zgorzelec – Gornicza Maç Tahmini

21 Mart Cumartesi 19.00

Turow üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta Lublin deplasmanında kazandı. İç sahada All-Star havasında maçlarını oynuyorlar. Son 4 iç saha maçında ortalama 94 sayı yediler ve son 5 iç saha maçında 105 sayı ortalaması yakaladılar. İç saha maçlarında ortalama 180 sayı çıktı. Sahalarında ilk yarıları ortalama 10 sayı farkla önde kapatıyorlar. Chylinski ve Collins son maçlarda etkiliydi.

Dabrowa Gornicza üst üste 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra geçen hafta Starogard Gdanski karşısında son saniyede çalınan faul ile buldukları 2 serbest atıştan kazanabildiler. Son 5 maçta 86 sayı ortalaması yakaladılar ve potalarında ortalama 91 sayı gördüler. McKay harika oynuyor. Deplasmanda ortalama 85 sayı yediler. Deplasmanda sezon başından beri bir kaybedip bir kazandılar.

Ligin ilk yarısında Turow, Dabrowa Gornicza deplasmanında 92-86 kazanmıştı. Dabrowa Gornicza’nın son 5 maçı ÜST bitti. Turow’un son 8 iç saha maçı ÜST bitti. Turow’un 100’ü zorlayacağını ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.

İddaa Tahmini: | | İddaa Oranı: