Kapat

832 Giessen – Bayern Münih Basketbol Tahminleri

30 EYLÜL CUMARTESİ / 2 sezon önce tekrar birinci lige çıkan Giessen bu iki sezondur playoff’u kılpayı kaçırdı. Önceki 4 sezon takımı çalıştıran Denis Wucherer yerine önceki 9 sezon Hagen’i çalıştırmış Ingo Freyer takımın başına geçti. Az süre alan birkaç yerli oyuncu dışında kadroyu yenilediler.

Mahir Agva, Max Landis, Kayel Locke, Austin Hollins, Dee Davis ve Jamar Abrams ile anlaştılar. Yaptığı büyük yatırım ile 2011’de birinci lige çıkan ve 2014’de şampiyon olan Bayern Münih son 2 sezonda playoff yarı finalinde Bamberg ile eşleşince elendi. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Euroleague’in yerine Eurocup’da yer alıyorlar.

Geçen sezon öncesinde Sırbistan milli takımı koçu Sasa Djordjevic takımın başına geçmişti. Joyce, Taylor ve NBA’ye giden Kleber dışında kadroyu korudular. Milan Macvan, Maik Zirbes, Jared Cunningham ve Braydon Hobbs ile anlaştılar. Bayern Münih, Zadar turnuvasında iyi performans gösterdi.

Giessen de birinci lig ekiplerine karşı yüksek skorlar yiyip farklı mağlubiyetler aldı. Amerikalı guard Max Landis menisküs sakatlığından oynamayacak. Bayern Münih’in de zayıf rakibi karşısında farka koşmasını bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!