Kapat

834 Nizhny Novgorod – Unics Basketbol Tahminleri

Nizhny Novgorod, VTB’de çok kötü bir sezon geçiriyor. Sadece bir maçta rakibi 80’in altında tuttular. Potalarında ortalama 92’ye yakın sayı gördüler. Maçlarında takımlar çok yüksek şut yüzdesi ile oynuyor. Thompson gelir gelmez çok fazla süre almaya başladı ve iyi performans gösteriyor. Son 5 iç saha maçında 100 sayı ortalaması tutturdular. Son 5 iç saha maçında 4 galibiyet aldılar. Eurocup’da grup aşamasını geçemediler.

Unics Kazan, VTB’de ilk 11 maçta 10 galibiyet aldıktan sonra son 4 maçını kaybetti. Euroleague’de az da olsa playoff şansı yakalamaları ile son dönemde VTB’de bazı maçlarda konsantrasyon problemi yaşadıkları gözüktü. Kaimakoglou sakatlığından yok. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 deplasman maçında hayal kırıklığı yaratıp kaybettiler. Langford takımı sürüklüyor. Danilo Andjusic ile anlaşmışlardı.

Sezon başında Unics Kazan sahasında Novgorod’u 104-81 devirmişti. Nizhny Novgorod son 5 iç saha maçının 4’ünde 100’ü aştı. İki takımın da 90’ı aşabileceğini tahmin ediyorum.