Kapat

834 Varese – Venezia Maç Tahmini

Varese 3 maçlık galibiyet serisinin ardından son 7 maçta 6 mağlubiyet aldı. Son 4 maçta ortalama 87 sayı yediler. Fazla dış şut deniyorlar. Ribaundlarda eziliyorlar. Takımın önemli oyuncularından Robinson geçen ay Bamberg yolunu tutmuştu. Geçen ay takma katılan Maynor önemli bir kariyere sahip ve fazla süre alıyor ama kabus gibi oynuyor. Takımın yıldız oyuncularından Diawara geçen ay gözüne aldığı darbe sonrası operason geçirmişti ve bir kaç maç daha oynaması beklenmiyor. Son 2 iç saha maçında 70’i aşamadılar. Son olarak Daniel ile yolları ayırdılar ve Johndre Jefferson ile anlaştılar.

Venezia üst üste 10 maçta 9 galibiyet aldıktan sonra son 5 maçta 3 mağlubiyet aldı. Son 9 maçın 7’sinde 74 sayı yemediler. Stone, Goss, Peric ve Ortner son maçlarda fena oynamadı. Jarrius Jackson takıma katılıktan sonra iyi oynamıyor. Deplasmanda maçları ortalama 4 sayı farkla önde kapattılar. Son 3 deplasman maçında 67’den fazla sayı yemediler.

Venezia deplasmanda son 7 maçın 6’sını kazandı. Varese de son 7 iç saha maçının 6’sını kaybetti. Zirve takibini sürdürme amacı ile Venezia’nın kazanmasını bekliyorum. Maç Sonucu 2