Kapat

834 Zadar – Metalac Koteks Valjevo Maç Tahmini

21 Mart Cumartesi 20.00

Zadar üst üste 5 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra son 6 maçta 5 mağlubiyet aldı. Bir iddialarının kalmamaları ve maddi problemler sonrası yıldız guard James Florence ile yollar ayrılmıştı. Geçen hafta Belgrad’da küçük düşürücü bir mağlubiyet aldılar. Sahalarında 6 maçlık galibiyet serisi son iç saha maçında sona ermişti. Son 10 iç saha maçının 8’inde 75’i bulamadılar. Sobin son maçlarda fena oynamadı. Bosnjak ve Sango kötü bir sezon geçiriyor. Fazla top kaybı yapıyorlar.

Metalac 3 aydır çok iyi bir çıkış yakaladı. Son 6 maçta 5 ve son 12 maçta 9 galibiyet aldılar. İlk 5 deplasman maçını kaybeden ekip son 7 deplasman maçında 4 galibiyet aldı. Sezon başından beri kazanabilecekleri bazı maçları kaybetmeseler Final Four bile yapabilirlerdi. 3 hafta önce gelen Carson beğenilmedi ve yollar ayrıldı. Malesevic formda. 2 ay önce Protic’i kadroya katmışlardı ve iyi bir hamle oldu.

Zadar’da maddi problemler sebebi ile geçen hafta oyuncular greve de gitmişti. Krka yada Szolnoki Olaj kazanır ve Metalac bu maçı kaybederse 6. sıradaki yerini Krka’ya kaybedecek ve böylece Eurocup’a direkt olarak katılamayacak. İddiası kalmayan ve sorunlu Zadar deplasmanında Metalac’ın kazanmasını bekliyorum.

İddaa Tahmini: 2 | | İddaa Oranı: 1,70