Kapat

836 Sevilla – Murcia Maç Tahmini

Sevilla ligte 8 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 3 maçını kazandı. Koç değişikliği sonrası yakaladıkları seri ile ligte kalma umutları arttı. Roth’un yerine Fuenlabrada’dan kovulan Luis Casimiro ile anlaşmışlardı. Sahalarında ilk 8 maçta 6 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 iç saha maçını kazandılar. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Radicevic iyi bir çıkış yakaladı. Penney gibi önemli bir skoreri kadroya katmışlardı fakat hiç ritmini bulamamış durumda.

Murcia son 9 maçta 7 mağlubiyet aldı. Bu 9 maçın 7’sinde 72 sayıyı aşamadılar. Lima formda. Kelati gibi tecrübeli oyuncu çok kötü bir sezon geçiriyor. Wood da geçen sezonun uzağında. Son olarak bu ay Lee’yi transfer etmişlerdi ama o da verimsiz. Deplasmanda son 9 maçta 7 mağlubiyet aldılar. Deplasmanda 71 sayı ortalaması ile oynuyorlar.

Sevilla’nın son 9 iç saha maçının 8’i ALT bitti. Ayrıca son 10 maçları da ALT bitti. Murcia’nın da son 9 maçının 8’i ve son 9 deplasman maçının 7’si ALT bitti. Düşük tempolu savunmaların ön planda olacağı bir maç olmasını bekliyorum. ALT TS:155,5

Bu Maç 1 Mart’da Oynanacaktır.