Kapat

838 Bamberg – Maccabi Tel Aviv Basketbol Tahminleri

Bamberg son maçta Olympiakos deplasmanında bir ara çift haneli geriye düşseler de son periyot gösterdikleri direnç ile maça ortak olmayı başarsalar da yaptıkları basit hatalar ile yine maçı kaybeden taraf oldular. Oynadıkları son 4 maçı da kaybettiler. İç sahada oynadıkları 9 maçın 5’ini kazanan Bamberg kaybetikleri 4 maçı da son toplarda kaybettiler. İç saha da 87 sayı ortalaması ile oynuyorlar.

Maccabi geçen hafta sahasında Unics Kazan karşısında iki takımın da hücumda vasatı aşamadığı maçta 68 sayı atarak kazanmayı başardılar. Koçluğa Bagatkis’in getirilmesi de takım içi düzenleri oturtmayı sağlayamadı. En son Sonny Weems doping testine girmeyi reddetmesi üzerine takımdan gönderildi. 10 deplasman maçında sadece 3 galibiyeti bulunan Maccabi son 5 deplasman maçını da kaybetti. Kaybettiği 7 deplasman maçında da +80 üstü skor yiyen Maccabi hücumda ortalama 77 sayı ile oynuyorlar.

İç saha da çok daha agresif ve takım görüntüsü veren Bamberg’in Maccabi karşısında rahat bir galibiyet almasını bekliyorum. MS1