Kapat

840 Avellino – Caserta Maç Tahmini

Avellino üst üste 11 maçta 10 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçta 2 galibiyet alarak ligte kalma adına nefes aldı. Banks formda. Eski oyuncuları Green geçen ay tekrar transfer edilmişti, yine asistleri ile takımı oynatsa da henüz ritmini bulamadı. Sahalarında 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 2 iç saha maçını kazandılar.

Caserta, Domercant transferi ile ivme kazanmış ve umutlanmıştı. Fakat onun sakatlığı ve birçok çekişmeli geçen maçı kaybetmeleri ile şanslarını tükettiler. Son 3 haftadır Trento, Milano ve Varese maçlarında son ana kadar oyundan kopmadılar ama her seferinde hayal kırıklığı yaşadılar. Küme düştüler diyebiliriz. Kalan 4 maçlarını kazanıp Capo Di Orlando’nun tüm maçlarını kaybetmesini bekleyecek ve Pesaro’nun da 3 maçın 2’sini kazanıp 3’lü averajla ligte kalmaya çalışacaklar ki bu çok düşük gözüküyor. Ivanov formda. Antonutti son maçlarda fena oynamadı.

Avellino sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla önde kapatıyor. Caserta da deplasmanda ilk yarıları ortalama 5 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. Avellino’nun playoff şansını kovalama adına maça iyi bir giriş yapıp kazanmasını bekliyorum. iy1