Kapat

842 Kalev – Parma Permsky Kray Basketbol Tahminleri

Kalev ve Perma Perm VTB liginin en dibinde bulunan takımlar. VTB liginde küme düşme durumu olmadığı için iki takım içinde tehlike arz eden bir durum yok. Ev sahibi Kalev son 9 maçtır galibiyet alamadı. İç sahada 4 maç yaptılar, 1 maç kazanabildiler. Net şekilde Perma Perm’den sonra ligin en zayıf 2.takımı olduklarını belirtelim. Ortalama 73 atıp, 83 yiyorlar. Dış şut savunmaları düşük.

Perma Perm ligin en zayıf takımı. Evlerinde oynadıkları maçlarda ilk yarılarda sıkı direnç gösterebilen bir takımlar tek olumlu yanları bu. Deplasman maçlarında ise resmen dökülüyorlar, tüm maçları farklı kaybettiler tabi kendinden kat kat güçlü takımlarla oynamalarının ve kötü fikstürün de bunda etkisi var. Ortalama 73 atıp, 96 yiyorlar. Savunmaları oldukça kötü. Oynadıkları 13 maçın hepsinde yenildiler. Deplasmanda galibiyet almaları çok zor görünüyor.

Kalev zayıf takım, Perma Perm ise ev sahibinden de zayıf takım olduğu için açık favori gösteriliyor ama benim açımdan Kalev’e güvenmek zor. İki takımında savunmaları vasat ve fazla hata yapmaya müsait takımlar. İki takımında hücuma yönelik oynayacağını düşünüyorum, bu sebeple 161.5 baremden Üst öneriyorum.