Kapat

842 Sassari – Varese Maç Tahmini

Sassari 5 maçlık galibiyet serisinin ardından son 3 maçını kaybederek ilk 3 şansını zora soktu. Logan ve Lawal formda. Sosa geçen hafta sakatlıktan döndü. Sahalarında 13 maçta 11 galibiyet aldılar. Son 4 iç saha maçının 3’ünde 70 sayı yemediler.

Varese üst üste 10 maçta 8 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta Caserta’yı devirdi ve ligte kalma adına önemli bir galibiyet aldı. Son 3 maçta ortalama 86 sayı yediler. NBA patentli guard Maynor geldiğinden beri farkını ortaya koyuyor. Fazla top kaybı yapıyorlar ve düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Son 5 deplasman maçında ilk yarı handikapta kalamadılar ve deplasmanda ilk yarıları ortalama 4 sayı geride kapatıyorlar. Son 4 deplasman maçında ortalama 70 sayıda kaldılar.

Varese son 5 deplasman maçında ilk yarıları ortalama 12 sayı farkla geride kapadı. Sassari de sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla önde kapatıyor. Son dönemde yaşadıkları düşüşün ardından maça konsantre bir şekilde başlayıp ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum. iy1