Kapat

843 Gran Canaria – Gipuzkoa Basketbol Tahminleri

1 EKİM PAZAR / Geçen sezona tarihinin ilk kupası olan Süper Kupa’yı kazanarak başlayan Gran Canaria için lig ise sıklıkla olduğu gibi yarı finalin kapısından dönmesi ile sonlandı. Geçen sezondan beri Luis Casimiro takımın başında. Önceki 3 senedir Eurocup’da zirveyi zorladılar.

Pasecnicks, Baez, Aguilar, Pauli, Oliver, Rabaseda, Aguilar kadroda. Ondrej Balvin, Gal Mekel, Marcus Ericksson, D.J Seeley, Luke Nelson ve Shaquielle McKissic ile anlaştılar. İki sene önce küme düşen Gipuzkoa, federasyonun birinci ligte oynama davetini reddetmişti.

İkinci ligte şampiyon olup tekrar birinci lige yükseldiler. Geçen sezonki takımın yıldız uzunu Carlson takımda kaldı. Henk Norel, Jordan Swing, Danny Agbelese, Federico Van Lacke, Kenny Cherry, Daniel Clark, Michael Fakuade ile anlaştılar. 2 senedir Porfirio Fisac takımın başında.

Gipuzkoa’da Cherry sakatlığından oynamayacak. Gran Canaria, ev sahipliği yaptığı Süper Kupa’da Real Madrid’i devirerek finale çıksa da finalde Valencia’ya kaybetti. Gipuzkoa önceki 2 haftada birinci lig ekiplerine karşı oynadığı hazırlık maçlarını kazandı. Düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!