Kapat

845 Kızılyıldız – Fenerbahçe Basketbol Tahminleri

Kızılyıldız arka arkaya 8 maçta 6 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 maçta 4 galibiyet ile playoff potasına girdi. Son 3 maçta gövde gösterisi yapıp kazandılar. Son 3 iç saha maçında rakipleri 65 sayı ortalamasında tuttular. Son 6 iç saha maçının 5’inde 70’den fazla sayı yemediler. Galatasaray’dan ayrılan Thompson ile anlaşmışlardı ve geçen hafta süre almadı. İlk 5 iç saha maçında 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 iç saha maçını kazandılar. Simonovic formda. Rakipleri fazla top kaybına zorluyorlar.

Fenerbahçe üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra ikinci tura Milano karşısında zor kazanarak başladı. Bogdanovic 11 maç sonra döndü fakat hazır gözükmedi. Nunnally ve Datome’un performansı sevindirici oldu. Antic gözden düşmüş durumda. Son 6 deplasman maçında normal sürede 80’i aşamadılar ve 4 mağlubiyet aldılar. Udoh formda. Vesely çok dağınık bir görüntü veriyor.

Bu maça ait tüm biletler tükenmiş. Her zamanki gibi müthiş bir atmosfer bekleniyor. Kızılyıldız’ın geçen sezondan beri en zorlandığı ekip Fenerbahçe. Geçen sezon oynanan 4 maçta 65’I aşamadan kaybeden Sırp ekibi bu sezon da geçen ay 72 sayıda kalmıştı. Kızılyıldız bu sezon iç sahada sadece bir maç 73’den fazla sayı yedi. Fenerbahçe’yi de düşük skorda tutacaklarını ve maçın alt biteceğini tahmin ediyorum. Kızılyıldız sahasında ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla önde kapatırken Fenerbahçe de deplasmanda ilk yarıları ortalama 4 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan ev sahibi alınabilir. İY1