Kapat

845 Real Madrid – Unics Kazan Basketbol Tahminleri

Real Madrid, iki mağlubiyetle zirveyi zorluyor. Geçen hafta zorlu Panathinaikos maçını Llull’un harika performansı ile kazandıktan sonra derbide Barcelona’ya en ağır mağlubiyetlerinden birini tattırdılar. Son 5 maçta 96 sayı ortalaması yakaladılar. Sahalarında son 3 maçta 86 sayıyı aştılar. Son maçta oynamayan Thompkins’in bu maçta durumu belirsiz. Randolph ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu sıklıkla ortaya koyuyor. Carroll dış şutlarda ritmini yakaladığı maçlarda önemli bir artı katıyor.

Unics Kazan arka arkaya galibiyetlerle toparlansa da geçen hafta kazanabileceği iki maçı kaybederek avantaj yitirdi. Langford gibi en değerli birebir oyuncusuna sahipler. Ponkrashov ve Clarke’ın sakatlığı sürüyor. Orlando Johnson hamlesinden de faydalanamadılar. Parakhouski istikrarsız bir grafik sergiliyor. 4 deplasman maçında 86 sayı ortalaması yakaladılar. 4 deplasman maçının 3’ünde 88 üzeri sayı yediler.

Real Madrid’in son 3 iç saha maçında takımlar 80’i aştı. Unics Kazan da 4 deplasman maçında 80’i aştı. Bu maçta da iki ekibin 90’lara ulaşabileceğini tahmin ediyorum. ÜST