Kapat

848 Braunschweig – Alba Berlin Maç Tahmini

Braunschweig, 5 maçlık galibiyet serisinin ardından son 3 maçta 2 mağlubiyet aldılar. Tabi bu mağlubiyetler deplasmanda geldi. İç sahada çok iyi bir grafikleri var. Son 4 iç saha maçını 86 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar. Son 4 iç saha maçında rakipleri 73 sayının altında tuttular. Abromaitis formda. Son maçlarda fazla top kaybı yaptılar.

Alba Berlin ligte ilk 20 maçta 19 galibiyet aldıktan sonra son 3 maçını kaybetti. Ligte ilk 10 deplasman maçında 9 galibiyet aldıktan sonra son 2 deplasman maçını kaybettiler. Son 3 ayda kazandıkları tüm deplasman maçlarında 90’ı aşarlarken kaybettikleri 3 deplasman maçında 70 sayıya ulaşamadılar. Takımın yıldızı McLean sakatlandı ve oynamayacak. Hammonds da bu maçta oynamayacak. Vargas kötü bir sezon geçiriyor. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar.

Braunschweig sahasında maçları ortalama 6 sayı farkla kazanıyor. Alba Berlin 2 gün önce de Barcelona deplasmanına konuk oldu. Yorgunluğun da etkisi ile önemli eksikleri olan Alba’nın kaybedebileceğini tahmin ediyorum. Maç Sonucu 1

Bu Maç 1 Mart’da Oynanacaktır.