Kapat

853 Real Madrid – Andorra Basketbol Tahminleri

1 EKİM PAZAR / 3 sene önce tüm kupalara ambargo koyan ve 20 sene sonra Euroleague’i kazanan Real Madrid, geçen sezon Euroleague’de Final Four’da yer alsa da sezon sonunda ligte playoff final serisinde Valencia’ya elenmeleri büyük hayal kırıklığı oldu.

6 senedir takımın başında Pablo Laso var. Sergio Llull yazın milli takımla hazırlık maçında çarpraz bağlarını kopardı ve uzun süre oynamayacak. Facundo Campazzo takıma geri döndü. Hunter’ın yerine Ognjen Kuzmic’i aldılar. Llull’un da sakatlığında Fabien Causuer hamlesi yaptılar.

Alt liglerden hızlıca tırmanan Andorra, birinci ligte üst üste dördüncü sezonuna giriyor. Geçen sezon ilk kez playoff’a kaldılar. 7 senedir Joan Penarroya takımın başında. Ligin en değerli uzunlarından biri haline gelen Shermadini, Malaga’ya giderken Antetokounmpo da Panathinaikos yolunu tuttu.

Moussa Diagne, Jaime Fernandez, John Shurna, Przemyslaw Karnowski, Vladimir Jankovic ve Jaka Blazic ile anlaştılar. Andorra’da Burjanadze dışında eksik yok. Geçen hafta Gran Canaria’da düzenlenen Süper Kupa’yı ev sahibi karşısında kaybeden Real Madrid seyircisi önünde iyi bir mesaj vermek isteyecektir.

Doncic sakatlığını erken atlattı. Andorra hazırlık döneminin en en iyi oyununu ortaya koyan takımlardan biriydi. Real Madrid’in temposunu bozabilirler. Yüksek skor çıkmayabilir.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!