Kapat

860 Avtodor – Krasny Oktyabr Maç Tahmini

Avtodor Saratov, VTB’de son 3 maçını 100 üzeri atıp kazandı. Haftaiçi Fin ekibini farklı geçtiler. Yabancı oyuncular dışında Vzdykhalkin son maçlarda aldığı sürenin hakkını veriyor. Fesenko pota altında durduralamıyor. Sahalarında ortalama 92 sayı ile mücadele ediyorlar. Son 10 iç saha maçında 7 galibiyet aldılar.

Krasny Oktaybr koç ve kadroda yapılan büyük değişime rağmen saha içinde istikrarı yakalayabilmiş değil. Son 2 maçta deplasmanda Minsk ve Kalev karşısında favori oldukları maçları kaybettiler. Hamilton-Deane ikilisi formda. Culpepper yıldız bir guard olsa da son maçlarda hayal kırıklığı yarattı. McGrath hamlesi iyi bir tercih değildi. Son 3 deplasman maçında ortalama 86 sayı yediler. Son 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldılar. Kalan dönemdeki fikstürleri zor ve playoff yapamayacak gözüküyorlar.

Avtodor Saratov sahasında ilk yarıları ortalama 6 sayıya yakın farkla önde kapatırken Krasny Oktaybr da deplasmanda ilk yarıları ortalama 6 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan Saratov’un farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İY1