Kapat

865 Brooklyn Nets – LA Clippers Maç Tahmini

865 Brooklyn – Los Angeles Clippers ÜST
Brooklyn son 14 maçta 12 mağlubiyet aldı. Son 2 maçta Doğu’nun kuvvetli takımlarına karşı iyi mücadele ortaya koydular. Son maçta sahalarında Toronto’ya uzatmada kaybettiler. Brook Lopez 35 sayı 12 ribaund ile oynadı. Jack de 52 dakika süre aldı ve 35 sayı ile kariyer rekorunu kırdı. Son 7 iç saha maçını kaybettiler. Bu iç saha maçlarında çok düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar. Johnson’ın adı takas dedikodularında geçiyor.

Clippers son 8 maçta 7 galibiyet aldı. Deplasman turnesinde New Orleans karşısında alınan sürpriz mağlubiyetin ardından son maçta San Antonio’yu dağıttılar. Yıldız oyuncularını düşük şut yüzdesinde tuttular. Griffin harika bir maç çıkardı. Paul formda. Deplasmanda 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 6 deplasman maçında 5 galibiyet aldılar. Son 10 deplasman maçının 9’unda 100’ü buldular.

İki takım arasındaki son 8 maçı sahasında oynayan takımlar kazandı. İki hafta önce Clippers sahasında rakibini 123-84 gibi bir skorla ezip geçmişti. O maçta Clippers sezonun en yüksek yüzdeli performansını çıkartmıştı. Clippers rakibine karşı son 6 deplasman maçını kaybetti. Bu kez yüksek skor üretip kazanacaklarını tahmin ediyorum.