Kapat

895 LA Clippers – New Orleans Maç Tahmini

Clippers arka arkaya 6 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçını kazandı. Son maçlarda çok yüksek yüzdeli oynadılar. Paul asistlerinin yanısıra son 2 maçta 30 sayı ile oynadı. Redick harika bir çıkış yakaladı. Griffin de sakatlığı sonrası toparlanıyor. Sahalarında üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 iç saha maçını kazandılar. Son 7 iç saha maçında 100’den fazla sayı yemediler.

New Orleans 3 maçlık galibiyet serisinin ardından son 4 maçta 3 mağlubiyet aldı. Son maçlarda düşük yüzdeli oynadılar. Son 2 maçta oynamayan yıldız uzun Davis dışında son maçta oynamayan Ömer ve son maçın üçüncü çeyreğinde baldırından sakatlanan Evans’ın durumu belirsiz. Zaten Holiday ve Anderson da yoksun mücadele ediyorlardı, sakatlık problemleri işlerini çok zorlaştırmış durumda. Deplasmanda üst üste 8 maçta 6 galibiyet aldıktan sonra son 2 deplasman maçını düşük skorda kalıp kaybettiler.

İki takımın bu sezon oynadığı 2 maçı da sahasında oynayan takımlar kazandı. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olacağını ve Clippers’ın farklı kazanacağını tahmin ediyorum. MS1